"Granice"

Kolekcja wykonana jest z bawełny rypsowej. Składa się z sześciu kostiumów damskich. Kolekcja ta jest kolekcją czarno-białą, ukazującą granice koloru i przestrzeni. Linia klasycznego kostiumu jest złamana współczesnym i odważnym krojem.

Więcej...

"Havana"

Gorące spódnice dla gorących dziewczyn. Wnoszą tropikalny promień słońca do duszy ich właścicielek - a także osób im towarzyszących. Wykonane z satyny i organtyny. Na zdjęciach w zestawieniu z trykotowymi koszulkami z wplecionymi satynowymi kokardami.

Więcej...

"Jedwabny pejzaż"

Kolekcja wykonana jest z naturalnego jedwabiu w tonach błękitu i żółci ożywionych motywem kwiatowym w kolorze różowo-czerwonym z elementami zieleni. Jedwabie te są opalizujące, przecinającymi i prześwitującymi elementami są wkomponowane elementy materiałów jedwabnych w kolorze naturalnym.

Więcej...

"Letnia elegancja"

Kolekcja wykonana jest z cienkiej batystowej bawełny w naturalnych kolorach bieli oraz ecru. Inspiracją do niej była naturalna kobieta, która zawsze powinna być elegancka, indywidualna i naturalna. Krój sukienek doskonale harmonizuje z kobiecą sylwetką, materiał doskonale leży na kobiecym ciele.

Więcej...

"Lato w Czartołomie"

Kolekcja wykonana jest z naturalnego jedwabiu i bawełny. Jedwabny atłas i i batyst nadają tej kolekcji niesamowitej lekkości i elegancji.

Więcej...

"Panny z borów"

Kolekcja sukni ślubnych, wykonanych zs naturalnego jedwabiu zdobiona tradycyjnym złotym haftem Borowiackim. Kolekcja łączy współczesny krój i nawiązuje do dziedzictwa kultury regionalnej Borów Tucholskich.

Więcej...

"Podróż poślubna"

Kolekcja wykonana z jedwabiu naturalnego oraz szyfonu i atłasu jedwabnego. Cała kolekcja składa się z sześciu modeli.

Więcej...

"Przygodna podróż"

Jednorazowe, upinane na modelce stroje damskie z japońskiej bawełny i naturalnego włoskiego jedwabiu są inspirowane podróżami. Kreacje te odzwierciedlają ludzką tęsknote za oderwaniem się od codzienności i ucieczką w daleki, nieznany świat.

Więcej...

"Romantyczna"

Kolekcja wykonana z atłasu jedwabnego oraz jedwabnego szyfonu.

Więcej...

"SIX IN ONE"

Six in One to kolekcja pokazująca, jak, bazując na jenej rzeczy, można stworzyć całą kolekcję.

Więcej...

"Wesoła wdówka"

Wesoła Wdówka to czarna, jedwabna kolekcja - poważna, choć nie pozbawiona poczucia humoru.

Więcej...

"Bezan"

Kolekcja spódnic dla "pełnych" kobiet w rozmiarach 44-52 z lnu oraz mieszanki lnu i bawełny.

Więcej...

"Indyjskie Impresje"

Relaksujące kreacje damskie z jedwabiu naturalnego inspirowane kulturą i strojami Indyjskimi.

Więcej...
fot. Janusz Gauer
fot. Marcin Grzesiek