O firmie

Firma R-B-G powstała w roku 2006 w Toruniu w celu zapełnienia luki rynkowej w segmencie wygodnych, ładnych i praktycznych ubrań dla kobiet o bardziej obfitych kształtach niż typowe modelki. W wielu krajach rynek odzieżowy już dostrzegł to, że kobiety noszą nie tyko rozmiar 36, 38 lub 40 i odpowiednio na to zareagował. Na polskim rynku odzieżowym ta zmiana świadomości dopiero powoli następuje - do czego firma R-B-G postanowiła aktywnie się przyczynić. Kobiety noszące odzież w rozmiarach 44-52, dla których oferujemy nasze wyroby, są nie mniej kobiece niż ich szczuplejsze koleżanki (o czym może zaświadczyć cała rzesza panów doceniających i podziwiających ich prawdziwie kobiece kształty). Mają one więc prawo ubierać się elegancko i wygodnie, tak jak wszystkie inne kobiety. W zasadzie rozmiary te są jeszcze rozmiarami typowymi i powinny być dostępne w każdym sklepie. Wiekszosc producentów "zapomina" jednak o tej grupie klientek.

Specjalizacja w kierunku spódnic ma kilka powodów:
1. Lepiej oferowac niewiele dobrego towaru niż dużo średniej lub kiepskiej jakości. Jako niewielka firma chcąca oferować doskonałe, sprawdzone, eleganckie i wygodne modele konieczna jest specjalizacja w ograniczonym asortymencie.
2. Spódnice są strojem bardzo uniwersalnym i kobiecym. W kombinacji z różnymi bluzkami można je nosić na urlopie i do pracy, przy zmianie dodatków można uzyskać bardzo zróżnicowane efekty odpowiadające chwilowym potrzebom właścicielki.
3. Projektantka i zarazem właścicielka firmy R-B-G po prostu uwielbia spódnice.

Wszystkie te powody spowodowały decyzję o ograniczeniu asortymentu produkcji do wygodnych, dobrze skrojonych spódnic wykonanych zazwyczaj z naturalnych materiałów. Jakość oferowanych produktów odpowiada wysokim standardom niemieckim i światowym, zarówno pod względem wykorzystanych materiałów jak i wykończenia. Nie jest to masowa, tania produkcja lecz doskonały wyrób produkowany w krótkiej serii.

Zapraszamy do współpracy!